Ana sayfa Genel Abdullah Gürleroğlu’nun Psikolog Hizmetlerine Yakından Bakış

Abdullah Gürleroğlu’nun Psikolog Hizmetlerine Yakından Bakış

1994 Bursa doğumlu olan Uzman Psikolog Abdullah Gürleroğlu, hayatını kendini geliştirmeye ve insanlara yardımcı olmaya adamış bir psikologdur. Bursa psikolog fiyatları oldukça yüksek olsa da Gürleroğlu, seans ücretlerini diğer meslektaşlarının yarısı düzeyinde tutuyor. Bu psikolog Bursa da dahil olmak üzere psikolojik desteğin toplumun her kesimi tarafından ulaşılabilir olması gerektiğine inanıyor. Bursa depresyon için çok fazla hastanın kliniklere başvurduğu bir şehir olsa da Uzman Psikolog Abdullah Gürleroğlu’nun Hizmetleri sadece depresyonla sınırlı değil.

Abdullah Gürleroğlu’nun Aldığı Eğitimler

Bir psikoloğun deneyimli olmasının yanı sıra aldığı eğitimlerin de psikolojik destek verme açısından önemli olduğu aşikardır. Özellikle sadece 27 yaşında Uzman psikolog unvanını almış olan Abdullah Gürleroğlu’nun eğitimlerini yakından incelemelisiniz.

  • 2017-2019 yılları arasında Uniwersytet SWPS – Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Varşova, Polonya
  • 2013-2014 yılları arasında Uniwersytet Rzeszowski – Erasmus+ Rzeszów, Polonya
  • 2012-2016 yılları arasında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi – Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisans

Abdullah Gürleroğlu hem yurtdışı eğitimi görmüş hem de ülkemizdeki en iyi üniversitelerin birinde okumuştur. Üstelik normal hayatında da kendini geliştirmeye büyük önem veren bu uzman psikolog, sizi bilgisiyle şaşırtacaktır.

Abdullah Gürleroğlu Size Nasıl Hizmetler Sunabilir?

Oldukça geniş bir bilgi birikimine sahip olan Abdullah Gürleroğlu size aşağıda listelenen konularda uzman yardımı sunuyor.

  • Aile Danışmanlığı
  • Cinsel Terapi
  • Depresyon
  • Evlilik Terapisi
  • Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB)

Bir insanın hayatı boyunca karşılaşabileceği bu çeşitli psikolojik sorunları, eğer herhangi birisinden mustaripseniz, Abdullah Gürleroğlu ile çözebilirsiniz.

Abdullah Gürleroğlu’nun Aile Danışmanlığı Hizmeti

Aile Danışmanı, aile içerisindeki insanların birbirleriyle olan ilişkilerinde karşılaştıkları problemleri çözme konusunda yardım eden uzmandır. Bu hizmet, evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında çocuklarla ve aileyle ilgili problemlerin de çözülmesine yardım eden bir danışmanlık hizmetidir.

Abdullah Gürleroğlu’ndan Cinsel Terapi

Cinsel terapi, cinsel sorunlar konusunda eğitim almış deneyimli psikologlar tarafından yapılır. Bu tedavi, cinsel sorunları olan kişiler veya çiftlere uygulanan bir çeşit davranış tedavisidir. Bu terapi türü insanların cinsel yaşamlarını daha kaliteli sürdürebilmeleri için cinsel sorunlarını inceler. Tedaviye gelen kişilerin de katılımıyla bu sorunlar bir çözüme kavuşturulur.

Abdullah Gürleroğlu’nun Depresyon Terapisi

Depresyon, diğer adıyla majör depresif bozukluk, neler hissettiğimizi ve neler düşündüğümüzü belirleyen bir ruhsal bozukluktur. Depresyonda olan insanlar sürekli olarak üzgün ve duygusal hissederler. Akıllarından geçen düşünceyi sağlıklı bir şekilde dile getiremediklerinden dolayı dengesiz olarak nitelendirilirler. Her ne kadar zorlayıcı bir ruhsal bozukluk olsa da tedavisi birtakım terapilerle mümkündür.

Abdullah Gürleroğlu’ndan Evlilik Terapisi

Evlilik terapisinin asıl amacı iletişim kurmayı öğrenmektir. Bu terapi problem çözme becerilerini geliştirmeye ve yıpranan ilişkiyi yeniden canlandırmaya yardımcı olur. Evlilik terapisi ile eşlerin birbirini hayat arkadaşından önce bir birey olarak görmeleri amaçlanır.

Abdullah Gürleroğlu’nun Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Tedavisi

Obsesif kompulsif bozukluk aklımızdaki düşüncelerin günlük hayattaki rutinimizi işleyemez hale getiren ve bazı şeylere takıntılı olmamıza sebep olan bir hastalıktır. Bu hastalığın tedavi sürecinde eğer psikolog desteği alınmazsa iyileşme sağlanamaz.