Bilimp HES Sorgulama Yazılımı Detaylı İncelemesi

Bilimp markasının sunmakta olduğu sistemde, hes sorgulama yazılımısayesinde bütün işlemleri dijital bir biçimde yapıyor. Şirketinize sık sık gelmekte olan müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin risk oluşturabilecek olan sağlık bilgilerini (vücut sıcaklığı, virüs belirtileri ya da tat alma hisleri gibi) otomatik olarak hızlıca raporlamakta olan yazılım, 6698 sayılı yasanın zorunlu kılmış olduğu prosedürlerinin kurallara en uygun olarak her daim yerine getirmenizi sağlıyor.

Panel bünyesinde bulunan hes sorgulama yazılımları üzerindeki sorgulama işlemlerinde de parametrelerini dilediğiniz biçimde manuel olarak değişim yapabiliyorsunuz.

KVKK Kapsamına Uygun Geliştirilen Yazılım

Şirketinizdeki birimlerle görüşmeye gelmiş olan ziyaretçiler eğer herhangi bir randevu almadan geldilerse panelde onlara kvkk metnini gösterip bilgilendiriliyor. Kişisel Verileri Koruma Kanunu metniyle 6698 sayılı olan kanunun belirlediği sürece en uygun olarak, kişilerin tüm işlemleri tamamlanıyor.

Pin

Bu yazılımla, şirketinize gelen kişilerden kimlik kartı alma yükümlülüğünün önüne geçiliyor. Şirket çalışanları, müşterileriniz ya da ziyaretçilerinizin sağlık ve güvenlikleri adına kullanılacak Bilimp Ziyaretçi Yönetim Yazılımı ile, şirketinize kurumsal bir kimlik de katıyor.

Bilimp Temassız Geçiş Teknolojisi

İş görüşmesi için gelmiş olan müşterileriniz, beraber çalıştığınız diğer tüm şirket yetkilileri ya da misafirleriniz adına hazırlanan bu yazılımlar son teknoloji yardımıyla üretilmiştir. Sanal zekaya sahip bir yazılımla, panele dokunmadan işlemlerini yapmayı isteyenlere de oldukça büyük kolaylıklar sunuluyor.

Pin

Panelin ana sayfasında yer alan karekodu telefonlarına okutup, yazılım panellerini telefonlarına taşıyan tüm ziyaretçileriniz yer alan işlemleri telefonları üzerinden hızlı bir biçimde yapabiliyor. Temassız şekilde geçiş imkanı sunan bu özellik ile Bilimp Ziyaretçi Yönetim Yazılımı ve corona yazılımı bünyesinde bulunuyor.

Görevler ve bünyedeki çalışanlar bir işletmenin temelini oluşturuyor. Çalışanları her daim iletişim içinde tutma ve görevlerini yakın bir biçimde izleyebilme, temel verimlilik adına yapılacak olan en önemli adım oluyor.

Pin

Bilimp Proje Yönetimi Yazılımı ile İzlenebilir İş Akışı

PC veya mobil cihazlarınız üzerinden yalnızca saniyeler içerisinde şirketinizin bütün iş akışı için bir proje yönetimlerini yapabiliyorsunuz. Bilimp Proje Yönetimi Yazılımı ve görev yönetimi üzerinden hazırlamış olduğunuz görevleri, dilediğiniz birim ya da birim çalışanlarına rahatça verebiliyorsunuz.

YouTube video

Buna ek biçimde, bu görevi alanların da uyacağı iş sürecini takip etmekte olan kişileri tek bir komutla sisteme hızlı bir biçimde ekleyebiliyorsunuz.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Bilimp (@bilimpybs)’in paylaştığı bir gönderi

Bilimp Proje Yönetimi Yazılımıyla vereceğiniz tüm görevleri işlemlerin önemlerine uygun olarak derecelendirebiliyorsunuz. Bu sayede de, önceliği olan işlerin dereceleri her zaman yanında belirtiliyor. Tüm bunlara ek olarak, belirlenmiş olan periyotlar halinde daha ileriki tarihler için görevlendirmeler yapmak mümkün oluyor.

Çalışanların İş Sürelerini Ölçün

Bilimp Proje Yönetimi Yazılımı dahilinde oluşturacağınız tüm görevlendirmeleri, pek çok ayrıntı ile rahatça inceleyebiliyorsunuz. Verilen bu görevleri kimin ne kadar süre içerisinde yaptığı ya da görevleri yerine getirmekte olan çalışanlarının ürettiği verimlilik gibi kriterlere göre ayrıntılı olarak raporlayabiliyorsunuz.

Oyla post