Cami Şamdanları İle Camiler Harika Bir Görünüme Sahip

Camilerde kullanılan birçok malzemenin bir arada bulunduğu Camiyedair sitesi müşterilerine cami şamdanları ile ilgi çekici görünümler sunuyor. Cami şamdanları gibi daha pek çok ürün ile ön planda çıkan cami avizesi üreticileri içinde Camiyedair sitesi kullanıcı memnuniyeti konusunda müşterilerine kıymet vermektedir. Bu yazımızda sizlere Camiyedair sitesi bünyesinde hizmet verdiği ürünlerden bahsedecek, camilerde kullanılan ürünler hakkında sizleri aydınlatacağız.

Camiye Dair İle Farklı Tasarımlı Şamdanlar

Camiyedair, Uzun yıllardır kullanıcılarına hizmet sağlayan, birçok camiye ihtiyacı doğrultusunda ürün sunan firmalardan biridir. Müşteri memnuniyetini sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan bir firma olarak teknoloji ve gelişim ekseni dâhilinde ilerleme sağlamaktadır. Ayrıca farklı tasarımlarda sunduğu cami şamdanları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetine dikkat eden firma, pek çok renkte ve tasarımda ürün hizmeti sunuyor.

Pin

Cami şamdanları firmanın sağladığı ürün hizmetlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Mihrabın iki yanına koyan bu şamdanlar camilere dekorasyonda farklılık sağlıyor. Ayrıca iç dekorasyonun diğer tasarım öğeleriyle birleşmesine yardımcı oluyor. Cami şamdanlarının satışı web sitesi üzerinden yapılmakta olup, cami şamdanları dışından camiye dekoratif hizmet sunan eklemeler ya da düzenlemelerde yapılmaktadır.

Camiye Dair Sitesinin Diğer Hizmetleri

Camiye dair firması bünyesinde cami dekoratifini sağlayan pek çok ürününde satışını sağlıyor.

Pin

Firma bünyesinde sağlanan ürünler,

  • Cami süpürgesi
  • Cami şamdanları
  • Cami avizeleri
  • Dezenfektan standı ile kullanıcılarına hizmetler sunmaktadır.

Bu ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için siteyi inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Şamdanlar Burada

Ürün hizmeti ile camiyedair firması, müşterilerin memnuniyeti için birebir görüşmeyi ihmal etmemekte, çeşitli soru ve öneriler için görüşmelere önem vermektedir. Uzun yıllar hizmet sunduğu müşterileri ile teması kesmeyerek çeşitli kolaylıklar sunmanın gayreti içindedir. İçeriğinde barındırdığı ürünlerden biri olarak cami şamdanlarını farklı tasarımlara göre fiyatlandırmış bulunmaktadır.

Cami şamdan fiyatları ise ortalama olarak 1500-2000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu ürünlerin renk, tasarım, ölçü gibi detayları ürünlerin fiyatlarında değişkenliklere sebep olmaktadır.

Cami Şamdanı Modelleri İle Camiyedair

Camiler için kullanılan şamdan modellerinde pek çok tasarım dikkate alınabilmektedir. Cami şamdanlarının üretilmesinde birçok işçinin emeği söz konusu olmakta, tasarımlar konusunda bilgili bireylerle çalışılmaktadır. Cami şamdan tasarımları ise,

-Cami şamdanı 3’lü set
– Cami şamdanı 4’lü set
– Cami şamdanı 5’li set
-Çift şerefeli 4’lü ve 5’li set
-Ekonomik model cami şamdanı

Şeklinde açıklanabilir. Bu tasarımlara göre fiyat değişikliği de gerçekleşmektedir.

Cami Avizeleri Farklı Tasarımlarla Dikkat Çekiyor

Camilerin içerisinde daha iyi bir hizmet sağlanabilmesi için gerekli ürünler vardır. Bu ürünlerin camilerde bulunması, işlerin kolaylığı ve camilerin temizliği için önemlidir. Camilerin içlerini aydınlatan cami avizeleri ise üzerlerinde kullanılan ayetler ile dikkat çekiyor. Cami avizeleri avize cami modelleri olarak ise,

-Selçuklu model cami avizeleri
-Osmanlı model cami avizeleri
-15’li,30’lu,100’lü kandilli modeller
-Medine modeli, Esmaül Hüsna modeli
-Ledli ayetli

Modelleri olarak açıklanabilir. Ortalama fiyatları 3.000-15.000 arasında değişiyor. Daha fazla bilgi almak için www.camiyedair.com sitesi ile görüşmenizi öneririz.

Oyla post