Provimes’in Toplantı Salonu Yazılımına Yakından Bakış

Provimes’in iş yerleri için hazırladığı yazılımlar sayesinde ziyaretçilerin ve personelin kayıtları verimli şekilde tutulabilir, iş toplantıları en iyi şekilde yönetilebilir ve iyi bir ev sahipliği yapılabilir. Ayrıca kargo takip yazılımı ile gelen ve giden kargoların takibi sistemli şekilde yapılabilir. Yine kurum içi mesajlaşma sisteminin kurulması ve gönderi yönetimi gibi birçok konuda yazılımlardan faydalanılabilir. Uzun çalışmalar sonunda hazırlanan, gerekli testleri yapılan yazılımlar artık birçok kurum ve özel kuruluşta kullanılmış ve faydaları tecrübe edilmiştir.

YouTube video

Provimes toplantı salonu yazılımı iş toplantılarının prosedürünü tamamlayan ve böylece iş sahiplerinin işe yoğunlaşmasını kolaylaştıran ürünlerdendir. Bu yazılımla birçok gereklilik yerine getirilir ve personel maliyetleri azalır.

Toplantı ve Salon Yönetimi Sistemi Ne İşe Yarar?

Provimes toplantı ve salon yönetimi yazılımı ile iş toplantılarının verimini artırmayı hedeflenir. Yazılım sayesinde yapılabilecek işlemlerden başında şunlardır:

 • Personel yapılacak toplantı ve görüşmelerin kayıtlarını kolayca tutar.
 • Toplantı salonları sisteme kaydedilerek doluluk durumu görülebilir. Bir toplantı salonu seçilebilir.
 • Salonların rezerve edilmesi bir yöneticinin ya da çalışanın onayına bağlanabilir.
 • Katılımcılar toplantıdan haberdar edilebilir,
 • Katılımcılardan iştirak edip etmeyecekleri konusunda yanıt istenebilir ve bu yanıtlar kaydedilebilir.
 • Çevrim içi toplantı yapılabilir. Toplantı öncesinde katılımcılara link ve şifre gönderilebilir.
 • Çevrim içi toplantılarda katılımcıların kişisel bilgileri, ses ve görüntüleri kaydedileceğinden KVKK hükümlerine uygun rızalarının alınması gerekir. Bu işlem de yazılım ile yapılır.

Pin

Mobil Uygulama İmkanı

Provimes toplantı ve salon yönetimi yazılımına hem web üzerinden hem de Android ve IOS mobil cihazlardan ulaşmak mümkündür. Uygulamanın indirildiği akıllı telefon ve cihazlar katılım sağlanması her yerden toplantı planlamayı mümkün kılar.

Pin

Toplantılardaki İkramların Yönetimi

Toplantıların olmazsa olmazlarından olan ikramlar da provimes yazılımları ile yönetilebilir. İsteğe göre farklı salonlara farklı ikramlar yönlendirilebilir. Yan yana iki oda için bambaşka ikramlar planlanması ve farklı çağrı noktası hazırlanması mümkündür.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Provimes (@provimes)’in paylaştığı bir gönderi

Toplantı katılımcıları ikram çağrılarını web ve mobil uygulamalardan yapabilir. Ayrıca salonlara kurulan android tabanlı dokunmatik panellerden de bu işlem yapılabilir.

Provimes’in Toplantı Salonu Yazılımı Gelişmiş Özellikleri

Toplantı salonu yazılımı ile toplantıların ve toplantı hazırlık döneminin yönetimi çok kolaylaşır. Yukarıda bahsi geçen faydaların yanında bazı gelişmiş özelliklerden de faydalanılabilir. Bu özellikler şöyle özetlenebilir:

 • Yetenekli takvim özelliği ile toplantıların yapılacağı tarihler kolayca kaydedilir. Değişiklik halinde pratik şekilde değişiklikler düzenlenebilir.
 • Haftalık ya da aylık görünümde tutulan takvimler diğer kullanıcılarla veya ekip elemanlarıyla paylaşılabilir.
 • Toplantıların gündemi ve alınan kararlar kaydedilebilir. Kararlar kolayca tutanak haline getirilerek paylaşılabilir.
 • Toplantı ile ilgili bilgiler hem kurum içi hem de kurum dışı katılımcılara ulaştırılabilir. Böylece maliyetler düşmüş olur.
 • Katılımcılara KVKK hükümlerine uygun aydınlatma metni sunularak onayları alınabilir.
 • Yüksek güvenlik gerektiren durumlarda katılımcıların fotoğraflarıyla kaydedilmesi mümkündür.
 • Toplantı salonunun önüne konulacak bir panelle toplantı hakkında bilgiler ve müsaitlik durumu hakkında bilgi verilebilir.
Oyla post