Will-burt Işık Kulesi Detaylı İncelemesi

Işıklandırma çözümleri içerisinde ışık kuleleri ile bir çok alanda avantaj sağlayan Will-burt ürünleri, Güvencem firmasının öncülüğünde satışa çıkarılır. Aydınlatma çözümlerinin ihtiyaç duyulduğu alanlarda kullanılan ışık kulesi istenilen alanın ışıklandırılmasında etken oluşturur. Gece zamanlı güvenliği arttırmak ve operasyon verimliliğini yükseltmek için Güvencem firması tarafından incelenen ürünlerdir. Will-burt ışıklandırma ve aydınlatma çözümleri sunan Güvencem firması, adından da anlaşılacağı üzere güvenliği ön plana koyar.

Night Scan Chief

Will-burt ışık kulelerinden bir tanesi olan Night Scan Chief, aracın üst kısmına monte edilir. Pompalı kurtarma ve hizmet araçlarının sıklıkla kullandıkları aydınlatma çözümlerinden bir tanesidir. Bağımsız bir hava sistemine sahip olduğundan dolayı herhangi bir ek çalışam prosedürüne gerek duymaz. Tüm DC çalışmaları için uygunluk gösterir. Mobil aydınlatma ürünlerinden bir tanesi olarak tercih edilebilir. Night Scan Chief, katlanır bir ışık kulesidir.

Night Scan Vertical

Will-burt aydınlatma çözümleri içerisinde yer alan bir başka ışık kulesi Night Scan Vertical’dır. Kullanım alanları;

  • Geniş araziler
  • Ağır kurtarma araçları
  • Yangınla mücadele araçları
  • Tam kapasite ile çalışan mobil komuta merkezleri şeklinde sıralanabilir.

Night Scan Vertical ışık kulesi, 210 bin lümene kadar ulaşabilme olanağına sahiptir. Dikey ışık kulesi olduğundan dolayı aracın yan ya da arka kısmına konumlandırılır. Maksimum yükseklik ile maksimum ışığın gerekli olduğu durumlarda tercih edilen aydınlatma çözümlerinden bir tanesidir.

Night Scan Powerlite

Will-burt aydınlatma çözümlerinin içerisinde Güvencem öncülüğü ile sunulan ışık kulelerinden bir diğeri ise Night Scan Powerlite’dır. Aracın içerisinde dahili bir alana ihtiyaç duyulmadan montesini gerçekleştirebilmek mümkün olur. Mobil komuta merkezleri başta olmak üzere ağır kurtarma araçlarında da bu aydınlatma çözümünden yararlanılabilir. Ters yönlere konumlandırılabilen ışık teçhizatı sayesinde, hem ön kısma hem de arka kısma aydınlık verebilmek mümkün olur. 210 bin lümene kadar ışık yayabilme özelliği vardır.

Night Scan Xtreme

Işık kulelerinden biri olarak Will-burt aydınlatma çözümleri içerisinde yararlanılabilecek bir diğer üründür. Çatıya monte edilen ışık kulelerinden biridir. Kullanım alanları içerisinde;

  • Yüksek binaların bulunduğu yerler
  • Tepelik araziler
  • Yüksek ağaçların bulunduğu yerler
  • Ormanlık araziler yer alır.

Maksimum yüksekliğin gerekli olduğu her bölgede kullanımı söz konusudur. 360 derecelik ters yönlere konumlandırılabilen ışık sistemleri sayesinde, maksimum verimi alabilmek mümkün olur.

Wil-burt Işıklandırma Kuleleri

Will-burt aydınlatma çözümlerinin içerisinde yer alan ışıklandırma kuleleri, kullanım alanlarına ve etkinliklerine göre değişkenlik gösterir. Güvencem firması Will-burt Night Scan üretimi sağlanmış olan bu ışıklandırma çözümlerini müşterileri ile buluşturur. Güvenliğin ön planda tutulduğu ve gece çalışmalarında maksimum verimin sağlandığı ışıklandırma kuleleri, bulunulan bölgeye göre tercih edilebilir. Kullanım alanları başta olmak üzere, ürünün nasıl monte edileceği gibi faktörler de kullanıcılar için oldukça önemlidir. Dikey ışık kulesi az yer kapladığı için dar alanlarda kullanıma uygun olurken, araç üstü ışık kuleleri de kısa sürede monte edilir.

Oyla post